Niezwykła precyzja cięcia dostępna dla każdego

Oferujemy niezwykle precyzyjne cięcie dowolnych kształtów w praktycznie każdym rodzaju materiału o niemal dowolnej grubości. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm działających m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, zbrojeniowym, elektrotechnicznym, papierniczym, kamieniarskim czy szklarskim jak również do odbiorców indywidualnych.

Wykonujemy pojedyncze elementy, prototypy i tniemy niskie serie. Niezależnie od wielkości zamówienia możesz liczyć na pełne wsparcie naszego wykwalifikowanego zespołu. Nasza najnowsza maszyna TECHJET wykorzystuje wysokociśnieniową strugę wody pracującą z naddźwiękową prędkością blisko 1000 m/s. Głowica do cięcia zarówno czystą wodą jak i cięcia abrazyjnego zachowuje jednocześnie niezwykłą precyzję cięcia na poziomie 0,09 mm z powtarzalnością rzędu 0,025 mm.

Smart jet - precyzyjne cięcie wodą intarsja

Z nami ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Technologia cięcia wodnego jest doskonałym sposobem wycinania napisów, loga firmowego czy przycinania połączeń różnych materiałów jak np. intarsji wykonanej z kamienia i metalu. Dzięki niewielkiej szczelinie cięcia oraz braku konieczności obróbki końcowej zapewnia optymalne wykorzystanie materiału oraz daje niegraniczone możliwości kreatywnego kształtowania materiału.

cięcie wodą Gdańsk zastosowanie produktów cięcia wodą Gdańsk

Marmur, granit, beton oraz płytki ceramiczne i gresowe to przykłady najczęściej obrabianych za pomocą tej technologii materiałów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby w realizowanym projekcie wykorzystać szkło, plastik, stal nierdzewną, aluminium jak również kamień i drewno.

Wysoka jakość – konkurencyjna cena!

Stawiamy na wysoką jakość nie tylko naszych usług ale również sprzętu jaki wykorzystujemy. Dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się na inwestycję w najnowszego WaterJet Power który oferuje nie tylko świetne parametry cięcia ale również szybszą pracę w stosunku do urządzeń będących od kilku lat w użyciu. Zaawansowane oprogramowanie z funkcją automatycznego rozkładu ciętych elementów z opcją zagnieżdżania (tzw. NESTING) daje ogromne oszczędności materiałowe wypełniając elementami każdy dosłownie skrawek wolnej przestrzeni. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

Precyzyjne cięcie wodą Gdańsk Maszyna do cięcia wodą techjet Gdańsk

Jesteśmy firmą chętnie podejmującą nowe wyzwania, gwarantujemy wysoką jakość wykonania, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Bezpłatną wycenę usługi otrzymasz już w ciągu 24 godzin od dostarczenia projektu w formie dowolnego pliku graficznego. Szczegóły znajdziesz w wycena cięcia.

Rozwiń z nami swój biznes

Zapraszamy również do współpracy architektów, projektantów, artystów, wykonawców, sklepy dla których przygotowaliśmy niezwykle korzystny program partnerski. Dzięki naszej ofercie zrealizujesz wszystkie założenia projektowe oraz zapewnisz swoim klientom spektrum nowych możliwości. Zapewniamy w próbki cięcia, przykłady wzorów, podstawowy cennik cięcia. Wszystkie szczegóły dotyczące zasad kooperacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z naszym zespołem doradców. Kontakt.